Loading...

Nerealiai geros kainos šeimos atostogoms Turkijoje 5* viešbutyje!

Nerealiai geros kainos šeimos atostogoms Turkijoje 5* viešbutyje!

209 €
 • Pridėti prie mėgstamiausių
 • Šalis:Turkija
 • Skrydžių datos:2021-04-10 - 2021-04-30
 • Organizatorius:Tiketa tour
 • Į kainą įskaičiuota: Viskas įskaičiuota, Grupinis pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas, Skrydis su registruotu bagažu, Apgyvendinimas, Kelionės dokumentų paruošimas,
Grįžti atgalEftalia Marin (5*) – ekonominės klasės, didelę teritoriją turintis modernus viešbutis, dekoruotas jūrine tema. Viešbutis susideda iš dviejų pastatų, primenančių futuristinius vandenynų lainerius, kertančius bangas. Viešbučio svečiai gali naudotis šešiais lauko baseinais ir trylika vandens čiuožyklų, esančių Eftalijos saloje. Vaikams patiks žaidimų aikštelė, mini klubas, vaikų baseinas ir linksmos, pramoginės animacinės komandos programos. Viešbutyje yra 5 restoranai, kuriuose patiekiami meksikiečių, italų, turkų, azijiečių ir kepsnių patiekalai.2021.04.10 (7 nakvynės)
Ultra viskas įskaičiuota
Didelis standartinis kambarys
Kaina asmeniui, jei keliauja 2+2 (vaikai iki 14m) nuo 209 EUR

2021.04.10 (7 nakvynės)
Ultra viskas įskaičiuota
Didelis standartinis kambarys
Kaina asmeniui, jei keliauja 2+1 (vaikai iki 14m) nuo 230 EUR

2021.04.10 (7 nakvynės)
Ultra viskas įskaičiuota
Didelis standartinis kambarys
Kaina asmeniui, jei keliauja 2asm nuo 288 EUR

Daugiau pasiūlymų rasite čia.

Reikalavimai keliaujantiems į Turkiją

Atkreipiame dėmesį, jog Lietuvos vyriausybė Turkiją yra įtraukusi į paveiktų šalių sąrašą.

Prieš atvykstant į Turkiją

 • Visi atvykstantieji į Turkiją privalo turėti neigiamą PGR testą dėl COVID-19, atliktą ne vėliau nei 72 valandos iki atvykimo į Turkiją. Vaikams iki 6 metų ir vykstantiems tranzitu per Turkiją taikoma išimtis ir turėti neigiamo PGR testo nereikia. Atkreipiame dėmesį, kad 72 val. skaičiuojamos nuo mėginio paėmimo, o ne nuo COVID-19 testo rezultato paskelbimo datos. Todėl svarbu COVID-19 tyrimui užsiregistruoti jau įsigijus kelionę;
 • Visi į Turkiją atvykstantys privalo pateikti neigiamą COVID-19 testą patvirtinantį sertifikatą (anglų kalba). Reikalingas atspausdintas sertifikato originalas, kuris turi turėti išdavusios laboratorijos antspaudą. COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę. Sertifikatą privaloma turėti su savimi atvykus į Vilniaus oro uostą ir jį pateikti prieš įlipant į lėktuvą. Jo nepateikus, keliautojai nebus įleidžiami į lėktuvą.
 • Prieš atvykstant į Turkiją, visiems keliaujantiems privaloma užpildyti Turkijos sveikatos ministerijos parengtą visuomenės sveikatos keleivio identifikavimo elektroninę formą ne vėliau nei 72 valandos iki atvykimo į Turkiją. Svarbu nurodyti tikslią savo asmeninę ir su kelione susijusią informaciją. Šią formą galima atsispausdinti arba turėti savo mobiliame įrenginyje. Pateikta informacija automatiškai sukurs privatų HES kodą, kuris užtikris galimybę susisiekti su keliautoju esant COVID rizikai. Visuomenės sveikatos keleivio identifikavimo elektroninę formą galite rasti ČIA (už teisingą formos užpildymą keliautojai atsakingi patys asmeniškai).
 • Kaukių dėvėjimas oro uostose ir lėktuve yra privalomas.
 • Rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, kuris dengtų COVID-19 rizikas 
 • Dėl naujosios koronaviruso mutacijos asmenys, prieš atvykstant į Turkiją, 10 dienų laikotarpyje lankęsi Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Pietų Afrikos Respublikoje ir Brazilijoje, turės laikytis izoliacijos pagal Turkijos sveikatos ministerijos nustatytą tvarką.

 
Grįžtantiems iš Turkijos į Lietuvą

Nuo kovo 10 d. visi asmenys (nuo 16 metų), grįžtantys ar atvykstantys į Lietuvą keleivių vežimo tarptautinio susisiekimo maršrutais reguliariais, specialiais ir užsakomaisiais reisais (visų rūšių transportu), privalo turėti dokumentą (su vertimu į lietuvių, anglų ar rusų kalbą) apie asmeniui ne seniau nei 72 val. laikotarpiu prieš grįžtant į Lietuvos Respubliką atliktą tyrimą COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti  ir gautą neigiamą tyrimo atsakymą. Atliekamas PGR arba antigeno testas iš nosiaryklės. Serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas.  Keleiviai, neturintys neigiamo COVID-19 tyrimo atsakymo, į lėktuvą nebus įleidžiami.

Daugiau informacijos oficialiame Nacionalinis visuomenės sveikatos centro pranešime: https://nvsc.lrv.lt/lt/naujienos/atvykstant-i-lietuva-butina-tureti-neigiama-covid-19-tyrimo-rezultata

Grįžę iš Turkijos privalo:

Visi grįžtantys iš Turkijos į Lietuvą asmenys privalo užsiregistruoti ir pateikti savo duomenis Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (NVSC) elektroniniu būdu.

Visi oro, jūrų ar sausumos transportu į Lietuvą atvykstantys asmenys privalo savo asmens duomenis pateikti NVSC elektroniniu būdu. Tai reiškia, kad prieš pradėdami kelionę lėktuvu, keltu, autobusu ar traukiniu, asmenys turi užpildyti anketą NVSC interneto svetainėje ir gauti registracijos patvirtinimą – QR kodą, kurį privalo pateikti įlaipinimo metu.

Elektroninę Nacionalinio visuomenės sveikatos centro anketą galite rasti ČIA

Privaloma 10 dienų izoliacija. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti ne anksčiau kaip 7-ą izoliacijos dieną savo lėšomis atlikus koronaviruso (PGR) tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Reikalavimas dėl izoliacijos ir testo nėra taikomas:

 • tranzitu per Lietuvą vykstantiems asmenims;
 • asmenims, turintiems asmens sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą patvirtinantį, kad asmuo persirgo COVID-19 liga, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR ar antigeno testo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 90 d. iki grįžimo / atvykimo į Lietuvą;
 • asmenims, turintiems asmens sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą, konkrečios šalies skiepijimų sertifikatą arba tarptautinį skiepijimų sertifikatą, nurodantį, kad asmuo buvo pilnai paskiepytas ES įregistruota COVID-19 vakcina;