Loading...

Slidinėjimas Mairhofeno kurorte Austrijoje!

Slidinėjimas Mairhofeno kurorte Austrijoje!

829 €
  • Pridėti prie mėgstamiausių
  • Šalis:Austrija
  • Kurortas:Mairhofenas
  • Skrydžių datos:2023-01-23 - 2023-02-28
  • Organizatorius:Teztour
  • Į kainą įskaičiuota: Grupinis pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas, Skrydis su registruotu bagažu, Apgyvendinimas, Slidinėjimo inventoriaus gabenimas, Maitinimas nurodytas aprašyme,
Grįžti atgal
Mairhofenas – populiariausias slidinėjimo kurortas Cilertalio slėnyje. Į populiariausiųjų sąrašą jis patenka dėl daugelio priežasčių: užburiantys kalnų peizažai, didelis trasų pasirinkimas, be to, tai vienas gyviausių ir jaunatviškiausių kurortų Europoje. Mairhofenui iki šiol pavyko išsaugoti tradicinę tirolietišką architektūrą ir dvasią. Svetingi, linksmi ir muzikalūs gyventojai svečiams siūlo puikią virtuvę, pramogas mažiems ir dideliems.

Su Mairhofeno slidinėjimo pasu galima:
čiuožti daugiau nei 150 km skirtingo lygio trasų;
naudotis 49 keltuvais ir pasiekti 2500 m aukštį;
išbandyti ilgiausią kurorto trasą, siekiančią 5,5 km ir nusileidžiančią tiesiai į Mairhofeną;
nusileisti „Harakiri“ trasa – pačia stačiausia trasa Austrijoje, kuri puikiai tiks kraują stingdančio adrenalino gerbėjams.

Populiariausi viešbučiai skirtingų kategorijų keliautojams.:

HONSERHOF PENSION
Ramioje vietoje įsikūręs pensionas su erdviais kambariais. Netoliese yra slidininkų autobuso stotelė. Taupantiems keliautojams.


SANNA PENSION
Patogi lokacija, vos kelios minutės pėsčiomis iki Mairhofeno centro ir slidininkų keltuvų stočių. Taupantiems keliautojams.

MARIA THERESIA (MAYRHOFEN) 3*
Įsikūręs Mairhofeno centre, su erdviais kambariais, sauna. Netoliese slidininkų autobuso stotelė. Geras kainos ir kokybės santykis.
   

JAEGERHOF HOTEL 3*
Patogi lokacija, vos kelios minutės iki keltuvų stočių ir slidininkų autobuso stotelės. Erdvūs kambariai, sauna. Geras kainos ir kokybės santykis.

  CRYSTAL GARTENHOTEL 4*
Įkurtas netoli Fügen centro ir slidininkų keltuvų stočių. Atnaujintas 2019 m., pasižymi išvystyta infrastruktūra poilsiui su vaikais, dideliu SPA ir sveikatingumo centru bei lauko baseinu.
   

NEUHAUS ZILLERTAL RESORT 4*
Viešbutis įkurtas Mairhofeno centre, ramioje vietoje, netoliese yra autobuso stotelė slidininkams. Viešbutyje yra uždaras baseinas, sveikatingumo centras. Rekomenduojamas šeimyniniam poilsiui.
 
Primename, kad visiems, perkantiems pilną kelionės paketą į Austriją iki gruodžio 1 d., slidinėjimo įrangą yra pridedama nemokamai!


Galimos ir kitos kelionė trukmės, bei platesnis viešbučių pasirinkimas. Parašykite mums info@tavokeliones.lt arba paskambinkite 8652 62555.

Pasiūlymų skaičius ribotas, kainos gali keistis.