Loading...

Madeira - Gėlių festivalis – unikalus renginys, kurio praleisti tiesiog negalima!

Madeira - Gėlių festivalis – unikalus renginys, kurio praleisti tiesiog negalima!

1399 € 1599 €
  • Добавить в список желаний
  • Страна:Portugalija
  • Курорт:Funchal
  • Гостиница:NEXT SAVOY
  • Категория отеля:4
  • Даты полетов:2023-04-24 - 2023-05-01
  • Организатор:Tavokeliones.lt
  • Включено в цену: Grupinis pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas, Skrydis su registruotu bagažu, Apgyvendinimas, Maitinimas nurodytas aprašyme, Kelionės dokumentų paruošimas,
возвращаться

Kai į Lietuvą dar nedrąsiai skverbiasi šiluma, o didžiuma augmenijos tik rengiasi krauti žiedus, Madeira skęsta gėlėse tiesiogine prasme. Jau 69-tą pavasarį sostinę Funšalį užtvindys tradicinis Gėlių festivalis, – paroda, gražiausių augalų rinkimai, turgus, eitynės – sunkiai nusakoma margiausių spalvų ir skaniausių aromatų jūra. Amžinojo pavasario sala vadinamos Madeiros botaninė įvairovė didžiulė, nes Atlanto vandenynų jūreiviai kadaise čia suplukdė augalų iš Australijos, Afrikos, Azijos, Europos šalių, derlinga žemė ir puikus klimatas jiems puikiai tiko. Gėlių festivalis – unikalus renginys, kurio praleisti tiesiog negalima!

Akimirka iš gėlių festivalioKELIONĖS PROGRAMA

2023.04.24 Skrendame į Madeirą. Mus lauks autobusas ir vyksime link sostinės Funšalio. Įsikursime stilingame bei moderniame, ant vandenyno kranto esančiame NEXT SAVOY 4 žvaigždučių viešbutyje. Iš viešbučio atsiveria nuostabi panorama į vandenyną. Netoliese, pėstute pasiekiamas ir Funšalio centras, vos 800 m. Po kelionės laikas sau - poilsiui,  pasivaikšiojimams ar kaitai mėgstamai jūsų veiklai.

2023.04.25 Šiandien po pusryčių rekomenduojame nerti į pažintį su Madeira.
VAKARINĖ * salos dalis. Pažintinės ekskursijos metu pamatysite gražiausius salos vakarinės dalies kampelius. Važiuodami pro Camara de Lobos - seniausią žvejų kaimelį saloje - sužinosite apie tradicinį salos maistą ir gėrimus. Gidas pasidalins salos istorijomis bei legendomis. Pastovėsite ant ~500m. aukščio Cabo Girao skardžio krašto, kur vaizas po kojomis daugumą lankytojų verčia aiktelti iš nuostabos. Sužinosite bananų paslaptis. Per didžiausią Paul de Serra plynaukštę besidriekiantis ir salos augmenijos bei Lauro miškų grožį atskleidžiantis kelias (~1000m.) nuves į Porto Moniz miestelį, garsėjantį gamtos suformuotais lavos užutekiais (asseada). Po gardžių ir sočių pietų galėsite pasipliuškenti natūralaus Atlanto vandenyno baseinuose. Salos šiaurėje įkvėpsite krioklių gaivos bei paragausite Madeiros vyno. O važiuojant pro Encumeada kalnų perėją (1007m.) grožėsitės įspūdinga 360° kalnų panoramoma.

2023.04.26 Turbūt įdomu būtų pasidairyti ir po rytinę salos dalį. Po pusryčiu kviečiame.
Ekskursijos * po rytinę salos dalį metu pakilsite virš debesų į trečia, pagal aukštį (1818m.) Pico do Areiro viršūnę. Susipažinsite su levadomis (irigaciniai kanalai) dviejų vaizdingų salos levadų pradžios parke - Ribeira Frio (port. šalta versmė), kuriame yra žinomas upėtakių ūkis. Aplankysite tradicinį Santanos miestelį - savotišką etnografijos muziejų po atviru dangumi, kuris garsėja ryškiais trikampio formos namukais šiaudiniais stogais. Sustojus įspūdingame Sao Lorenzo iškyšulyje, grožėsites šiaurine bei pietine Madeiros pakrantėmis, Porto Santo ir Dezertašų salų vaizdais. Aplankysite pirmąją salos sostinę - Machiko, kur Portugalai išsilaipino 1419.

2023.04.27  Nuo šiandien oficialiai prasideda šventė! Tas nepakartojamas, spalvotas, kvapnus - Madeiros gėlių festivalis.  Miestas ruošiasi, puošiasi. Kol jie ruošiasi, mes galime dar apsidairyti po salą.
Laikas pajudėti, einam į žygį gamtoje!
Levados * - unikali 2000 km. besidriekianti vandens tiekimo sistema. Pasivaikščiojimas levadų keliais ne tik nauja patirtis, puiki pramoga, bet ir sveikatinantis užsiėmimas. Grynas oras, vešlios augmenijos apsuptis suteikia galimybę pasimėgauti gamtos ramybe ir atstatyti gyvybines galias. Rabacal slėnyje esančios "25 fontanų" levados žygio metu (apie 10km ilgio kelias) susidursite su įspūdingais gamtos vaizdais, tuneliais ir kriokliais. Eidami pamatysite ne tik irigacinę sistemą, bet ir geriau susipažinsite su Madeiros augmenija. *Trąsa apie 10 km., ėjimo trukmė apie 4,5val.2023.04.28 Po sočių pusryčių išeikime pasivaikščioti po gėlėmis pasidabinusį miestą.
Mėgstantiems golfą - Palheiro Golf, viena iš prabangiausių Madeiros golfo vietų, skelbia dviejų dienų golfo turnyrą, kuris visiems dalyviams žada būti įdomi ir įsimintina patirtis. Renginys yra atviras visų lygių golfo žaidėjams. Gal norėsite sudalyvauti.
Vakare siūlme EŠPETADA * - Tradicinis vakaras. Atvykę į Madeirą, nepraleiskite progos paragautib vietinių patiekalų, ypač Ešpetados - ant iešmo keptos jautienos su lauro lapais. Po tradicinės madeiriškos vakarienės skambės nacionalinė muzika ir dainos, ramiai sėdėti neleis uždegantys šokiai. Tai puiki proga pajusti autentišką Madeiros dvasią! *2023.04.29 Šiandien diena poilsiui ir pasivaikščiojimams po žydintį miestą.
O mieste tuo metu bus statoma Vilties Siena - gėlių siena už laisvę Žemėje, labai aktualu šiam laikmečiui.2023.04.30 Festivalio atidarymo paradas. Šiandien jūsų laukia spalvingas reginys
Sekmadienio popietę Funšalio miesto gatves užpildys muzika, spalvos ir švelnūs kvapai, ištaigingos dekoracijos iš gėlių harmoningai apjuos visą salą. 
Alegorinis gėlių paradas yra vienas iš svarbiausių šio festivalio, vykstančio nuo 1979 m., akcentų. Šį paradą išryškina nuostabiomis gėlėmis įmantriai papuoštų dekoracijų didybė ir prabanga, bei įmantriais  kostiumais vilkintys šimtai dalyvių. Gatvėse skambanti muzika, vilnijantis šokis, spalvos, kvapai -  puikiai nuteikia publiką linksmybėms.

2023.05.01 Šiandien keliausime tiesioginiu skrydžiu į Lietuvą.

Kelionės kaina:
1599 EUR   - 1399 EUR (asmeniui dviviečiame kambaryje)
1999 EUR   - 1799 EUR (asmeniui vienviečiame kambaryje)

Pasiteiraukite ar registruokitės el paštu: info@tavokeliones.lt arba telefonu 8616 37380

Viešbutis: NEXT SAVOY 4* https://hotelnext.pt/
Maitinimas: pusryčiai
Papildomai: vakarienė - 35 EUR asmeniui 1 vnt 
* ekskursinė programa pagal pageidavimą - 
Vakarinė salos dalis - 55 EUR asmeniui 
Rytinė salos dalis - 55 EUR asmeniui 
Žygis po Levadas - 45 EUR asemniui 
Tradicinis vakaras - 40 EUR asmeniui